Wtorek 19.06.2018

• Szkoła Podstawowa w Sątopach
    Sątopy

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Witamy na stronie naszej szkoły laugh

Zachęcamy uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej strony.

MISJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SĄTOPACH

Za nadrzędne cele uznajemy: - Dbałość o wszechstronny rozwój młodego człowieka , który potrafi wykorzystać zdobyte umiejętności i wiedzę w dalszym kształceniu, który rozwija indywidualne zainteresowania oraz działa na rzecz innych; - Stworzenie przyjaznego i bezpiecznego środowiska oraz pomaganie dziecku we właściwym funkcjonowaniu w społeczności szkolnej i rodzinie; - Dążenie do kreowania pożądanych postaw moralnych, ukierunkowanych na poszukiwanie prawdy, dobra i piękna w świecie.

JEŚLI MASZ POMYSŁ, JAK MOŻEMY ULEPSZYĆ NASZĄ STRONĘ LUB CO POWINNO SIĘ NA NIEJ ZNALEŹĆ- NAPISZ DO NAS spsatopy@poczta.onet.pl. UCZNIOWIE!!! Jeśli Wy lub Wasi rodzice posiadacie zdjęcia ze szkolnych uroczystości i chcecie się nimi podzielić z innymi - bardzo prosimy o przesyłanie ich na jeden z adresów:

spsatopy@poczta.onet.pl (adres Szkoły Podstawowej)

koagn@wp.pl (Agnieszka Koziatek)

maharet1986@gmail.com (Karina Szymańska)

Będzie nam miło, jeśli zechcecie z nami współpracować i wspólnie tworzyć tę stronę. Liczymy na współpracę.

• Szkoła Podstawowa w Sątopach
    Sątopy