Doradztwo zawodowe, Bank ciekawych stron

Którą szkołę wybrać? - Zespół Szkół w Reszlu

Drodzy Ósmoklasiści!

Zapraszamy Was do Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu. To miasto położone 27 km od Mrągowa i 17 km od Kętrzyna. Czeka na Was wiele ciekawych kierunków: liceum (klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego oraz klasa ogólna), technikum (grafiki i poligrafii cyfrowej, informatyczne, technologii drewna, architektury krajobrazu czy urządzeń i systemów energetyki odnawialnej) i branżowej szkoły I stopnia (klasa stolarska i wielozawodowa), a dla chętnych także znajdujący się obok szkoły internat szkolny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie szkoły – zs.reszel.pl. Znajdziecie nas także na Facebook’u. A oto link z naszymi kierunkami: http://zs.reszel.pl/img/pdf/Oferta_Zespolu_Szkol_w_Reszlu.pdf Jeśli macie pytania, piszcie na fb lub dzwońcie pod numer 897550040 (sekretariat szkoły). Serdecznie zapraszamy!