Dożywianie

W roku szkolnym 2023/2024:

- stawka za obiad wynosi 8,00 zł.

-stawka za całodzienne żywienie w oddziale przedszkolnym: 13,00 zł

ZASADY KORZYSTANIA Z POSIŁKÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SĄTOPACH

1. Dziecko może korzystać ze stołówki szkolnej po pisemnym zgłoszeniu przez rodzica/prawnego opiekuna u sekretarza szkoły.

2. W roku szkolnym 2023/2024 chęć korzystania z posiłków należy zgłaszać pisemnie do sekretariatu szkoły.

3. Zapisy lub rezygnację  z obiadów należy zgłosić pisemnie do sekretarza szkoły minimum 3 dni wcześniej.

4. Płatności należy dokonywać do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym korzystano z wyżywienia. Przekroczenie powyższego terminu będzie skutkowało naliczeniem odsetek, jak dla zaległości podatkowych za każdy dzień zwłoki w płatności.

5. Płatności z  tytułu korzystania z posiłków, należy dokonywać przelewem na rachunek bankowy o numerze: 89 1600 1462 1023 3357 5000 0012

6. Za  prawidłowo  dokonany  przelew  uznaje  się  kwotę  należności w wysokości określonej przez sekretarza szkoły z podaniem następujących informacji w tytule  przelewu:

a) uczniowie szkół: imię i nazwisko, klasa, miesiąc, za który dokonywana jest wpłata;

b) dzieci z oddziałów przedszkolnych: imię i nazwisko, miesiąc, za który dokonywana jest wpłat, rodzaj żywienia;

c) pozostałe osoby: imię i nazwisko oraz miesiąc, za który dokonywana jest wpłata.

7. Od nieterminowych wpłat za wyżywienie naliczane są ustawowe odsetki.

8. Nieobecności dziecka na obiedzie (odpis)  należy zgłosić  co najmniej 1 dzień wcześniej  do godz. 9.00 – telefonicznie (tel. 734-199-644) lub osobiście. W przypadku, gdy rodzic nie zgłosi nieobecności dziecka (odpisu),  z zachowaniem obowiązujących zasad (1 dzień wcześniej do godziny 9.00), odpłatność za obiady nie będzie odliczona.

9. W przypadku dni ustawowo wolnych od zajęć, w tym sobót i niedziel, rezygnacja z posiłków na dany dzień/okres może nastąpić telefonicznie na numer telefonu: 734 199 644 lub  osobiście  przez rodzica/opiekuna w godzinach 6:45-7:00 w danym dniu.

10. W przypadku nieobecności dziecka w szkole/przedszkolu  rodzic może odebrać obiad  w stołówce szkolnej,   w godzinach 12.00-13.00. Jest możliwość odbioru obiadu w pojemniku plastikowym, jednakże rodzic musi zgłosić chęć odbioru obiadu  w pojemniku do sekretariatu szkoły -  do godziny 9.00 w tym samym dniu.

Zalacznik_nr_1_Deklaracja_-_obiady(2)(2).docx

Zalacznik_nr_2_Deklaracja_-_zywienie_calodzienne(1)(1).docx