Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
70Dzisiaj długim uroczystym apelem apelem zakończyliśy rok szkolny 2025/2026. W krótkich słowach życzę wszystkim zabawnych, zdrowych i bezpiecznych wakacji. Widzimy się za 2 miesiące. :)
Nagradzamy zaangażowanie uczniów
34Dziaj (25.06.2026 r.) odbył się krótki apel szkolny, na którym nauczyciele wręczyli nagrody i dyplomy za zaangażówanie i starania w tym roku szkolnym.
Pierwszy głos zabrał pan Adrian Zawistowski - nauczyciel wychowania fizycznego - nagradzając udział uczniów w zajęciach Szkolnego Klubu Sportowego (SKS) oraz gratulując osiągnieć w dziedzinie sportu. Wśród wyróżnionych zanleźli się:
📚 Głośne czytanie w bibliotece 📚
Za nami akcja głośnego czytania, która umiliła uczniom przedostatni tydzień nauki. Na wybranych przerwach w bibliotece szkolnej można było wysłuchać ciekawych historii, czytanych na głos przez samych uczniów. Inicjatywa ta pokazała, że szkolna przerwa może być czasem wartościowego odpoczynku i inspiracji do sięgnięcia po dobrą literaturę na zbliżające się wakacje. Dziękujemy młodym lektorom za odwagę i stworzenie wspaniałej atmosfery!
Pierwsza klasowa wycieczka pierwszej klasy🤩😍
37W dniu 22 czerwca 2026 r. uczniowie klasy 1 pod opieką wychowawcy p. Doroty Witek i pani Anny Moskalik oraz rodziców pani Iwony Gudebskiej i pani Klaudii Koziej udali się na wycieczkę do Laboratorium Nauki Kortosfera w Olsztynie. Wzięliśmy tam udział w eksperymentach poznając moc nauki oraz zjedliśmy w McDonald's. Pierwsza klasowa wyprawa już za nami.
- Niedziela 28.06.2026
Galeria zdjęć
- brak danych
